header-dekorace

Úvod Vázy a dekorace

Skleněné vázy, mísy, dekorace

Vázy byly dříve vyhledávány zejména pro svou praktickou funkci. Jenže to už dávno neplatí! V posledních dekádách se totiž zároveň jedná o dekorativní bytový doplněk, který dokáže dodat každému interiéru punc prvotřídní elegance. Proto jsou vázy neustále velice prodávaným sortimentem zboží a tento trend se s největší pravděpodobností jen tak nezmění. Darovat ženě květinu je dnes poměrně běžná věc, málokdo si však uvědomuje, že pěkná květina v obyčejné váze moc neoslní. Proto není od věci si doma udělat malou inverturu stávajících váz. Jsou obyčejné, bez nápadu, nezaujaly Vás. Pak doporučujeme návštívit eshop iFantazie, který má ve svém sortimentu široký výběr váz předních značek ASA Selection, Broste, Leonardo.

A právě Leonardo je oblíbená značka, která se soustředí na skleněné vázy různých tvarů i barev. Skleněné vázy jednodušše prozáří každou místnost zajímavými světelnými efekty. Investovat přitom můžete do váz z barevného, kouřového nebo čirého skla, takže i v této jediné oblasti lze naplno uplatnit své estetické cítění. A pokud chcete zaměřit svou pozornost na porcelánové vázy, chybu rovněž neuděláte. Jak snadno lze zkrátka vylepšit stávající vzhled vašeho interiéru i exteriéru poznáte s vázami různých tvarů, barev i materiálů.

Ať už plánujete vázu postavit do interiéru nebo na terasu, balkon či zahradu, vždy platí, že se stane nedílnou součástí vašeho zrakového pole. Aktuálně je přitom design jednotlivých váz na velmi vysoké úrovni, záleží tak v podstatě pouze na tom, jestli preferujte klasický, anebo neotřelý vzhled. Máte-li tedy v oblibě živé či umělé květiny, existuje možnost jejich umístění v mnoha velice rozdílných nádobách.  

Vázu lze doplnit zajímavou mísou či skleněnou dekorací taktéž od značky leonardo. Pestrý výběr z katalogu váz, mís a dekorací od značky Leonardo naleznete v eshopu www.iFantazie.cz

 

Úvod Vázy a dekorace

Spojte se s námi

Kontakt

Fantazie - bytové doplňky

Škroupova 441, 500 02 Hradec Králové
tel.: +420 495 221 022
fax: +420 495 221 024
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
IČO: 27533611   |   DIČ: CZ27533611