header-kava

Úvod Káva a čaj

Šálky na kávu, hrnky na čaj, konvice

Pochutnáte si rádi na výtečném rooibosu, oolongu nebo na klasickém ovocném čaji? Pak by Vás mohla zajímat nabídka skleněných šáklů a konvic od značky Leonardo. Čajová kultura je již stovky let spojena s klidem, rozjímáním a v neposlední řadě také s překrásnými soupravami. První dva body lze sice v dnešní uspěchané době bezezbytku naplnit jen velice obtížně, ovšem vysoce kvalitní a zároveň překrásné čajové soupravy si můžete snadno pořídit i nyní.  V podstatě totéž pak platí i pro šálky, jež si rovněž můžete pořídit ve velkém množství tvarů, barev, materiálů i velikostí. Šálky na čaj, které si lze ve většině případů koupit i s podšálky, by se samozřejmě v prvé řadě měly vzhledově hodit ke konvicím. 

 

Věděli jste, že ročně v České republice spotřebujeme 4000 tun kávy? A každý rok toto číslo roste. Není proto divu, že roste i zájem o věci s kávou související. 

Pokud dáváte přednost kávě, tak i zde nabízí značka Leonardo široký výběr šálků na espresso, latté či capuccino. Stačí si jen vybrat správný rozměr a design podle vašeho vkusu. Zárukou Vám bude kvalitní zpracování a nevšední design, oba prvky přispějí k dokonalému vychutnání vašeho oblíbeného nápoje. 

Ucelený sortiment šálků a konvic od značky Leonardo naleznete v našem eshopu

View the embedded image gallery online at:
https://sklo-leonardo.eu/kava-a-caj.html#sigProGalleria90a1b7bbbe

Pokud máte navíc rádi prvotřídní design, můžete si v domácnosti vytvořit celou sbírku čajových a kávových souprav, které Vám bude leckdo závidět. Výtečná chuť a vůně rozličných druhů čajů a kávy i výrazný estetický prvek – to vše nabízí skleněné doplňky Leonardo, a za příznivé ceny. 

Úvod Káva a čaj

Spojte se s námi

Kontakt

Fantazie - bytové doplňky

Škroupova 441, 500 02 Hradec Králové
tel.: +420 495 221 022
fax: +420 495 221 024
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
IČO: 27533611   |   DIČ: CZ27533611